Краток ракав за кратки ракави за маж и голем маж со маж и голем маж
Неодамнешно

Краток ракав за кратки ракави за маж и голем маж со маж и голем маж

DEN 287.68

Това е достапна

Краток ракав за кратки ракави на Wrangler Men Western има редовно вклопување и е лесна грижа/миење-носење. Западен јарем и два џебови на градите со клапи. Бели бисерни прилепувања на центарот на предните и џебните капаци со слот за молив на левиот џеб на носителот и ширењето јака со постојан престој на јака. Една година гаранција. Редовно се вклопуваат маж со кратки ракави од западната кошула. Лесна грижа/миење-n-носење. Западни јаки. Затворање на привремено.

Основните својства

Додатоци на производот