CZ тркалезен диск со мали копче обетки во розово злато блиц сребро
Неодамнешно

CZ тркалезен диск со мали копче обетки во розово злато блиц сребро

DEN 114.88

Това е достапна

Овие зачудувачки обетки се совршени и за едноставна дневна употреба и за луксузно вечерно носење. Овие класични обетки на копчињата се карактеризираат со кружни кубни цирконија камења во дизајн на кружен круг од 8 мм, создавајќи забавен додаток за шик за жени и тинејџери. Овие обетки се обезбедени со пост со грбот на триење. Овие мали обетки обетки се направени од фино розово злато блеснато сребро. Розово злато позлатено над среброто сребрени обетки на диск.

Основните својства

Додатоци на производот