Уникатни поволни цени, жена отворена пети, бујни високи пета, ленти од каиш
Неодамнешно

Уникатни поволни цени, жена отворена пети, бујни високи пета, ленти од каиш

DEN 2.33

Това е достапна

Овој пар сандали на кое било место има бујна висока потпетица за удобно вклопување. Завитканата лента на глуждот гарантира дека вашите потпетици ќе останат цврсто на место ако се чувствувате како да ги кревате. Должина4.5 8 4/9 - 4 7/8 10 1/45.5 8 5/7 - 5 10 1/26 - 9 5 1/4 - 10 5/87 - 9 1/4 - 5 3/8 - 10 3/47.5 9 1/2 - 5 1/2 - 118.5 9 3/4 - 5 5/8 - 11 1/89 - 10 - 5 3/4 - 11 3/810 - 10 2/7 - 5 7/8 - 11 1/211 - 10 5/9 - 6 - 11 3/411.5 10 4/5 - 6 1/8 - 11 7/8 уникатни поволни цени Womanена Отворена петичка бујна висока потпетица на глуждот, ленти од ленти од стапка на глуждот : faux Suede; Аутсала : гума; Пета : Абс. Сандали со ленти за глуждот. Отворен пети. Чунки пета. Прилагодливо закопано.

Основните својства

Додатоци на производот