Coaster Rogan Twin Race Car Bed во Gunmetal и Silver Finish
Неодамнешно

Coaster Rogan Twin Race Car Bed во Gunmetal и Silver Finish

DEN 1695.84

Това е достапна

Ова е токму она што го баравте. Тоа е совршено одговара за таа совршена просторија. Coaster Rogan Twin Race Car Bed во Gunmetal и Silver Finish : Race Car Bed Bread. Gunmetal и сребрена завршница. 4 големи тркала. Faux фарови и глава од кожа со силна полица за складирање. Не е потребна пролет за кутии. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци. Веб-страница за складирање на пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во повеќе големи кутии што може да не се вклопат во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап за продавници . Поле 1 Димензии : 83 "L x 31,5" W X 4.2 "H; Тежина : 75 lbs. Поле 2 димензии : 66,5" L x 20,5 "W x 5,75" Ч; Тежина : 42 фунти.

Основните својства

Додатоци на производот