Бесплатно склопување на женски плоштад врат на вратот на врвот на ракавот
Неодамнешно

Бесплатно склопување на женски плоштад врат на вратот на врвот на ракавот

DEN 239.84

Това е достапна

Многу стилски, многу симпатичен. Овој плоштад за трепет на вратот од бесплатното склопување е ваш за да заме за месеци со топло време со забавни, флертни плети во предниот и задниот дел и заврши со удобно треперење и женски ракави. Исклучиво на. Материјал : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : квадратно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плети од пред и назад. Womenенски трепет ракав на врвот од бесплатно собрание.

Основните својства

Додатоци на производот