Беркли Молња за кастинг
Неодамнешно

Беркли Молња за кастинг

DEN 0.33

Това е достапна

Ова е број еден во Северна Америка, кој продава графитна шипка. Молња прачка ја изгради својата репутација на уникатна комбинација на јачина и чувствителност. Денес, шипката за кастинг Беркли Молња е сè уште најбрзата, најсилната и најлесната шипка во својата класа. Беркли Молња за кастинг : Мулти-модуларен графит дава јачина и чувствителност на графит-шипка со висок степен. Пред-зафаќање користи скриена технологија за закана за да се намали абењето и солза на прстите. Седиштето на ролна на скелетот обезбедува зголемена чувствителност додека помага во намалување на целокупната тежина. Водичите на SS304 се поцврсти 20x и 55 проценти полесни од традиционалните водичи за алуминиум оксид. Водичите се тестирани фабрички за издржливост.

Основните својства

Додатоци на производот