Слава геометриска рачно изработена перница за декоративни фрлања, оникс слонова коска, 16 24
Неодамнешно

Слава геометриска рачно изработена перница за декоративни фрлања, оникс слонова коска, 16 24

DEN 561.12

Това е достапна

Славна геометриска рачно изработена перница за декоративни фрлања, оникс/слонова коска, 16 "x 24 ", брои по пакет 1 : Додадете вистински допир на дизајнерот во вашиот дом со ова парче лично дизајнирано од Стејси Гарсија. Одликувајќи се со везена геометриска лента со смели нијанси, не се занемарувани детали во оваа зашеметување декоративно фрлање перница. 65% памук, 35% волна. Рачно ткаени.

Основните својства

Додатоци на производот