Време на одмор црно лабораторија стакло украс за домашно милениче
Неодамнешно

Време на одмор црно лабораторија стакло украс за домашно милениче

DEN 1.67

Това е достапна

Време на одмор црно лабораториско стакло украс за миленичиња може да ја покаже вашата loveубов кон вашата лабораторија додека го украсувате дрвото. Големата големина прави празнична изјава, а лабораторијата за носење на сантата капа е супер симпатична. Вклученото пенкало за маркер ви овозможува да го персонализирате вашиот украс за додадена вредност. Белата боја и светлиот лак сигурно се истакнуваат за сите да забележат. Време на одмор Црно лабораторија стакло украс за домашно милениче ∙ стакло украс ∙ Пенка за маркер вклучено ∙ светло црвен лак ∙ Квалитет на фотографија уметност.

Основните својства

Додатоци на производот