Мојот Прв Томас И Пријатели Железнички Пријатели Харолд
Неодамнешно

Мојот Прв Томас И Пријатели Железнички Пријатели Харолд

DEN 1.67

Това е достапна

Томас & Пријатели Железнички Пријатели возила и воз сетови испорача забава исполнета игра која го поттикнува развојот кај малите деца преку моторни вештини, размислување вештини, академици и имагинација. Овие симпатични ликови комуницираат со точките за активирање на патеката што се наоѓаат на железничките Сетови за Возови (се продаваат одделно и се предмет на достапност) за да испорачаат звуци, музика и фрази што воведуваат букви, броење и бои. Притиснете го браникот За осветлување На Харолд за да го слушнете како ги учи децата за буквата " Н " и брои од 1 до 3. Малите деца, исто така, можат да го превртат преку точките за активирање на Железничките Пријатели интерактивни комплети воз (се продаваат одделно) за уште пообразовни звуци, песни и фрази. Плус, како што децата го сфаќаат Харолд, го превртуваат и создаваат уникатни авантури, тие се занимаваат со игра што промовира моторни вештини и имагинација. Соберат Сите Железнички Пријатели возила и интерактивни сетови воз да се изгради тркалање, зборува, пеење светот на едукативна игра! Мојот Прв Томас & Пријатели Железнички Пријатели Харолд : Возраст : 1-5Ј. Железнички Пријатели Харолд играчка обезбедува повеќе 20 звуци, песни и фрази кога ќе притиснете на неговата светлина браник. Вклучува фрази дизајнирани да ги запознаат малите деца со буквата " Н " и броење од 1 до 3. Харолд комуницира со други Железнички Пријатели возила и комплети воз (се продаваат одделно и подлежат на достапност). Превртете Го Харолд преку точките за активирање на пругата на комплетите за возови На Железнички Пријатели (продадени одделно и предмет на достапност) за да испорачате уште пообразовни звуци, песни и фрази што учат бои, бројки, букви и насоки. Соберат Сите Железнички Пријатели возила и воз сетови за да се создаде интерактивен свет на едукативна игра (дополнителни возила и интерактивни сетови воз продаваат одделно и предмет на достапност).

Основните својства

Додатоци на производот