Хадсон Бебе Доенче Премиум Ватиран Долг Ракав Вреќа за Спиење И Носен Ќебе, Модерно Виножито, 6 Месеци
Неодамнешно

Хадсон Бебе Доенче Премиум Ватиран Долг Ракав Вреќа за Спиење И Носен Ќебе, Модерно Виножито, 6 Месеци

DEN 0.33

Това е достапна

Хадсон бебе премиум ватиран памук вреќа за спиење и ќебе за носење е совршено безбедно ќебе за спиење за вашето малечко да има топла, пријатна, удобна и безбедна ноќ на спиење. Нашата ватирана ткаенина е изработена од мек, прекрасен памук со полиестерско полнење. Нашето ќебе за носење е дизајнирано со долг ракав бидејќи е направено со лесен памучен материјал, обезбедувајќи совршена рамнотежа за одржување на бебето топло додека сеуште го чува бебето безбедно од прегревање. Нашето затворање со патент овозможува лесно вклучување и исклучување на облекувањето, што е особено погодно за ноќни промени на пелени. Нашата вреќа за спиење ќе ги замени лабавите ќебиња во креветчето и ќе го одржува вашето малечко пријатно, топло и сигурно во текот на ноќта. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење. Безбедно спиење носење ќебе спиење вреќа. Направено со 100% памук (со полиестерско полнење). Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење.

Основните својства

Додатоци на производот