Момени Веранда Шеврон Област Килим
Неодамнешно

Момени Веранда Шеврон Област Килим

DEN 3.33

Това е достапна

Зачудувачкиот геометриски дизајн На Верандата Момени ВР-32 Внатрешен/Надворешен Тепих е оживеан со задебелени бои за да се врзува просторот заедно внатре или надвор! Овој рачно закачен килим е направен издржлив од 100% полипропилен и е достапен во голем број погодни големини. Задебелен, мулти-обоен финиш. Ткаени да траат од 100% полипропилен. Рачно закачен од квалификуван занаетчија. Дизајниран за внатрешна или надворешна употреба. Направено со грижа Во Кина. Вашиот избор на големина. Забелешка : Поради индивидуалните поставки на компјутерскиот монитор, вистинските бои може малку да се разликуваат од оние што ги гледате на вашиот екран.

Основните својства

Додатоци на производот