Кобиски Женски Леукадија Сандали
Неодамнешно

Кобиски Женски Леукадија Сандали

DEN 544.00

Това е достапна

Совршена комбинација на стил и едноставност, Сандалите Леукадија На Кобијан имаат елегантен профил со ремени со двојна плетенка. Завршете го вашиот лесен ансамбл со спарување на овие сандали со вашето омилено здолниште со ветровито завиткување. Синтетички велур танга ремени. Поддршка за лак. Ултра крцкава пена горниот ѓон. Антимикробен горен ѓон. 100% ЕВА. Избриши чисто. Увезени. Плетени Танга Сандали За Жени Од Кобијан.

Основните својства

Додатоци на производот