Супер Марио Момчиња Со Качулка Карактер Унија Одговараат Пижами, Големини 4-10
Неодамнешно

Супер Марио Момчиња Со Качулка Карактер Унија Одговараат Пижами, Големини 4-10

DEN 2.00

Това е достапна

Облекувањето како негов омилен лик не може да биде полесно со овој синдикален костум супер марио со качулка! Совршен за спиење или Ноќта на Вештерките, овој спиење со ќебе е направен од пријатно руно што ќе го одржува удобно и топло без разлика на активноста. Аспираторот на синдикалниот костум е отпечатен за да личи на шапката На Марио, а телото на синдикалниот костум е отпечатено за да личи на иконските комбинезони на Марио. Синдикалниот костум има и целосен преден патент што го олеснува носењето и отстранувањето, долги ракави и манжетни околу зглобовите и глуждовите. Синдикалниот костум Супер марио со качулка е отпорен на пламен и може да се пере во машина за лесна нега. Скокни во ова ќебе спиење и скокни во забава! Качулка Карактер Унија Одговараат. Целосен Преден Патент. Долги Ракави. Контрастни Манжетни. Супер Марио Карактер Худ. Врв : 100% Полиестерски Дрес. Направено од 100% Полиестерско Руно. Достапно во Големини 4-10. Отпорен На Пламен. Машина За Перење.

Основните својства

Додатоци на производот