Ахава Минерален Гел За Туширање, Дедсеа, 6. Фл Оз
Неодамнешно

Ахава Минерален Гел За Туширање, Дедсеа, 6. Фл Оз

DEN 448.00

Това е достапна

Потопете го вашето тело во луксузната пена на овој гел за туширање збогатен со минерали. Неговите деликатни состојки за чистење, природни навлажнувачи и благи растителни екстракти ја оставаат кожата чиста, здрава и хидрирана. Минерален Гел За Туширање Ахава, Дедсеа, 6,8 Фл Оз.

Основните својства

Додатоци на производот