Примарни Сребрени Сребрени Текстурирани Шупливи Овални Обетки Со Обрач
Неодамнешно

Примарни Сребрени Сребрени Текстурирани Шупливи Овални Обетки Со Обрач

DEN 768.00

Това е достапна

Веднаш надградете ја вашата гардероба со овој волшебен пар накит. Изработени од сребро со текстура овие овални обрачи од 25х19мм се обезбедени со затворачи на жица и спојка. Овие обетки создаваат класична и софистицирана изјава за стил.Метална Тежина : 1,68 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Овални Обетки Со Обрачи Накит Финиш : Текстурагендер : женско затворање : Седло Метал : Сребрена Боја На Сребрена Боја : Бели Димензии : 25мм х 19мм, 3мм дебелиникел Слободен Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Италија Стерлинг Сребро, Текстура, Шупливи, Жица и Спојка.

Основните својства

Додатоци на производот