Малтагебух За Возрасни: саморефлексија
Неодамнешно

Малтагебух За Возрасни: саморефлексија

DEN 284.80

Това е достапна

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажбух за возрасни. Нејзината медитативна моќ го зајакнува вашето искуство со дневникот и ви помага на вашето патување до самооткривање и патот до среќата. Главни Карактеристики : - 80 деликатно гранични страници за запишување на вашите мисли - 40 страници за изразување за чкртање personal рефлексии, цитати, песни или нацрти - 40 професионално илустрирани слики за боење за возрасни во различни нивоа на тежина-Висококвалитетна 70гр хартија секоја тема е достапна во различни слики за боење и содржи широк спектар на вртења. Малтагебух Фир Erахсен : Селбстбетрахтунг (Цветни Илустрации, Ведро Небо) (Мек).

Основните својства

Додатоци на производот