Каролини Богатства CK3643GF Кафеава И Бела Ело куче Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни
Неодамнешно

Каролини Богатства CK3643GF Кафеава И Бела Ело куче Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

DEN 127.84

Това е достапна

Каролини Богатства CK3643 GF Кафеава И Бела Ело куче Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Кафеава и мочуриште; Бело Ело куче Добредојдовте Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела Од Кафеава и мочуриште; бело ело куче. Одличен подарок за Кафеава и мочуриште; сопственик На бело ело куче. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Основните својства

Додатоци на производот