Грижа и Кашмир Навлажнувачки Тело Миење 16. фл. оз
Неодамнешно

Грижа и Кашмир Навлажнувачки Тело Миење 16. фл. оз

DEN 2.00

Това е достапна

Како функционираразвиена СО НИВЕА?е пробив Хидра Коефициент На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Технологија за да и обезбедите на вашата кожа интензивна долготрајна навлажнување во текот на денот дури и надвор од тушот. За филмско чувство на кожата и мазна, допирно убава кожа!Доживејте го чувството на омекнување и милувачкиот мирис на Миење На Телото Со Масло Од Крем НИВЕА. Нежно ја чисти кожата, оставајќи вие и вашето тело да се чувствувате чисти, убави и самоуверени. Збогатено со кашмирски протеини и регенератори на кожата, ова извонредно сензуално крем масло создава ултра богата пена која се лизга над кожата и чисто се исплакнува. Заводливиот Мирис На Орхидеја ги обвива вашите сетила и ја остава вашата кожа навлажнета долго по туширањето. Пакувањето Може Да Варира.

Основните својства

Додатоци на производот