Марвел Доктор Чудно во Мултиверзумот На Лудило-Акција Ѕид Постер, 14.725 22.375
Неодамнешно

Марвел Доктор Чудно во Мултиверзумот На Лудило-Акција Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 303.84

Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Марвел Доктор Чудно во Мултиверзумот На Лудило-Акција Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Доктор Чудно во Мултиверзумот На Лудило-Акција Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Основните својства

Додатоци на производот