Кт. Остров Бриз Максолд Тркала Кулер
Неодамнешно

Кт. Остров Бриз Максолд Тркала Кулер

DEN 1.00

Това е достапна

50 Кт. Островот Бриз Максколд Тркала Ладилник Blue Telescoping Рачка & Преголеми Спортски Тркала Со Меко Возење Грабнете Преку Странични Рачкиекологија На Ладење За Подобро Ладење Maxcold 5 Ден Задржување На Мраз Интегрирано Врзување На Капакот На Јамката Предвремен Приклучок За Одвод И Затворање На Капакот За Заклучување 50 Qts/47 Литри/69 12 ozcan капацитет bluetelescoping Рачка & Преголеми Спортски Тркала Со Меко Возење Грабнете Преку Странични Рачкиекологија За Подигнување За Подобро Ладење Maxcold 5 Ден Задржување На Мраз Интегриран Капак Врзан Јамка-Надолу Приклучок За Прицврстување На Одводот И Затворање На Капакот За Заклучување 50 Qts/47 Литри/69 12 Озкан Капацитет игло остров бриз максолд 50 ролери.

Основните својства

Додатоци на производот