Патување-Бегство-Рок-Винил ЛП
Неодамнешно

Патување-Бегство-Рок-Винил ЛП

DEN 576.00

Това е достапна

Ексклузивно-Патување-Бегство (Јасно Винил)Албум Песни1. Не Престанувај Да Веруваш2. Камен Во Љубов3. Кој Плаче Сега 4. Продолжи да Трчаш 5. Сепак Тие Возат6. Бега7. Спушти Го 8. Мртви Или Живи9. Мајка, Татко10. Патување Со Отворени Раце. Бегство. Ексклузивен Јасен Винил. Рок лп.

Основните својства

Додатоци на производот