Дури И Жар Режач Пропан Гас Скара Во Нерѓосувачки Челик
Неодамнешно

Дури И Жар Режач Пропан Гас Скара Во Нерѓосувачки Челик

DEN 3.00

Това е достапна

Оваа Дури И Жар Скара За Гас Со Пропан Со 5 Горилници е изградена од материјал од Нерѓосувачки челик кој нуди 715 квадратни метри. во. од вкупната површина за готвење за многу простор за скара. Опремен е со решетки за готвење од цврст нерѓосувачки челик кои исклучително добро ја задржуваат топлината. Сместени над горилниците од нерѓосувачки челик со 5 керамички облоги се топлински шатори од нерѓосувачки челик кои рамномерно ја распределуваат топлината низ целата површина за готвење. Интегрираното палење на секој горилник им овозможува на горилниците веднаш да се запалат и вградениот термометар овозможува прецизно регулирање на температурата. 4 тркалца за заклучување ја прават оваа скара лесна за движење. Конструкција Од нерѓосувачки челик Целосно заварен капак од нерѓосувачки челик 5-керамички обложен нерѓосувачки челик 9.600 главни горилници НА БТУ обезбедуваат униформа топлина за дури и готвење 12.000 странични горилници на БТУ нуди можност за камшикување брз прилог Тешките решетки за готвење од нерѓосувачки челик имаат високо задржување на топлина и произведуваат врвни ознаки за пржење 715 квадратни метри. во. вкупната површина за готвење нуди доволно Простор За скара Интегрирано палење На секој горилник за да се овозможи лесно стартување Мерачот на Температурата обезбедува конзистентно готвење за вкусни резултати Опремени со отстранлив сад за маснотии и чаша за маснотии за лесно поставување-чувајте 10-годишна гаранција За горилникот Дури И Жар 5 Горилник Пропан Гас Скара во Нерѓосувачки Челик.

Основните својства

Додатоци на производот

Виктор 01-10081-01
Неодамнешно
Виктор 01-10081-01
Това е достапна
DEN 2.33
ценето: