Гумени комерцијални во. Челик Рачка во. Рамка Светлина Комерцијални Влажни Рампа Спреј Четка
Неодамнешно

Гумени комерцијални во. Челик Рачка во. Рамка Светлина Комерцијални Влажни Рампа Спреј Четка

DEN 707.36

Това е достапна

Гумена слугинка? 3486108 светлина Спреј Четка светлина должност кат производ за професионални домашни средства за чистење и сопственици на мали бизниси. . Големина На Главата На Четка : 18" Широк; Должина На Рачката : 52". Гумена слугинка? Лесна Четка За Прскање, 18" Рамка, 52" Челична Рачка, Продадена Како Секој Глобален Тип На Производ : Џогери-Влажна Папапликација : Големина На Главата На Подот : 18 " Должина На Широка Рачка : 52"Боја На Главата На Четката : Материјал За Сина Рачка : Челик Процент На Рециклирана Содржина Од Пред Потрошувачите : 0% Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0%Вкупна Рециклирана Содржина Проценти : 0% количина : 1 секој за употреба на бришење со лесна должност . Одлично за професионални средства за чистење домови и сопственици на мали бизниси. Издава течност во два струја на прскање зад џогерот. Activономски палец активиран активирач. Вклучува 15 мл. кертриџ за полнење. Жолта челична рачка. 18 " широка рамка. 52" во должина. Гумена Слугинка 3486108 Спреј Четка. Вистински Rubbermaid®.

Основните својства

Додатоци на производот