Средината На Векот Модерна 1-Фиока Спална Соба Ноќница Во Црно
Неодамнешно

Средината На Векот Модерна 1-Фиока Спална Соба Ноќница Во Црно

DEN 1215.84

Това е достапна

Барате странична маса што ќе го подигне вашиот простор? Оваа модерна ноќна маса од Средината на векот е онаа за вас. Со долги, аголни нозе и закосени предни детали, софистицираниот стил на крајната маса ќе ја подобри секоја спална соба или дневна соба. Сите ваши најважни работи можат да останат покрај вас во рамките на погодното отворено кабини или организирано во рамките на единствената фиока. Направено со цврсто борово дрво одговорно собрано од обновливи шуми, ова парче со одржлив извор ќе ви ја олесни еколошката совест. Плус, склопувањето е едноставно - само закачете ги нозете на горниот дел и сите сте поставени!Карактеристики : Боја : блекмид-век модерна ноќна маса изработена од цврсто дрво одговорно собрана од обновливи шуми 1 фиока за затворено складирање античка завршница на метални хардверски закосени предни рабови за визуелно интриги склопување-само прикачете ги спецификациите на нозете : Димензии На Ноќната Маса : 24"H x 20"L x 14 " WProduct Тежина : 23 фунти.

Основните својства

Додатоци на производот