Кингстон Месинг ФБ7798БЛСП Гроздобер Центрицет Кујна Тапа Со Распрскувач, Брусен Никел
Неодамнешно

Кингстон Месинг ФБ7798БЛСП Гроздобер Центрицет Кујна Тапа Со Распрскувач, Брусен Никел

DEN 3.33

Това е достапна

Вратете се на античките дизајни од почетокот на 20 Век со оваа славина, нудејќи детали за префинет сјај и раскошен дизајн на вашиот дом. Лесно прилагодливи на секој стил, славините со центри се восхитуваат поради нивната единечна единица и леснотијата на инсталација. Брусениот финиш на никел, исто така, ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот кујнски ансамбл. Цврстата конструкција од месинг и способностите за вртење создаваат потпорен и долготраен прицврстувач. Користете го вклучениот соодветен страничен распрскувач за погодност при чистење на тешко достапни места. Хибриден Воден Пат Исполнување На Федералните Прописи Со Ниско Водство. Издржлив Кертриџ Без Миење. Вклучен Е Соодветен Страничен Распрскувач. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Хибридна Изградба На Водни Патишта. 8 " Излив Дофат. 12-1/8" Излив Висина. 8-3/16" Аератор Дозвола.

Основните својства

Додатоци на производот