Брејер Традиционален Модел На Играчки За Коњи Карлтон Лима Ема
Неодамнешно

Брејер Традиционален Модел На Играчки За Коњи Карлтон Лима Ема

DEN 2.67

Това е достапна

Карлтонлима Ема Е доверлива планина На ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ Кралицата Елизабета ВТОРА, покровител На Паднатото Пони Општество и поддржувач на сите нешта конен. Таа редовно ја вози Ема денес, која е стабилна во Замокот Виндзор. Паднатото Пони е една од најомилените родни раси во Велика британија. Тоа е поврзано Со Северот на Англија каде што "падна" се однесуваше на високите планински области што се користат како заедничко пасиште. Дел од приходите од продажбата на секој модел ќе бидат донирани На Друштвото За Паднати Пони и Водење Девојки. Модел мерки 9 "Л х 6.5" Х. Од Производителот : Брејер е производител на најдобрите коњи во светот! Од 1950 Година, Брејер оживеа широк спектар на раси на коњи од целиот свет за игра и собирање – вклучително и вистински херои на коњи како Секретаријатот за тркачки коњи, Олимпиецот Валегро и суперѕвездата Реининг Голем Чек За Готовина! Традиционалната Серија нуди неспоредливо ниво на реализам и внимание на деталите што го ценат и децата и возрасните. Секој модел со скала 1 : 9 е прецизно рачно насликан во богати бои, така што нема два сосема исти. Брејер има неверојатна заедница на обожаватели на коњи, уметници и колекционери и е горд што е домаќин На Брејерфест : тридневна екстраваганција за љубителите на коњи и Ентузијастите На Брејер секој јули во кентаки! Донесете дома модел На Брејер и оставете ја вашата имагинација да работи бесплатно! Брејер Традиционален Модел На Коњска Играчка Карлтонлима Ема (Скала 1 : 9).

Основните својства

Додатоци на производот