Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2003 - КАДИЛАК КТС
Неодамнешно

Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2003 - КАДИЛАК КТС

DEN 1.33

Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор За Странична Моќност На Патниците, Рачно Преклопување, Со Загреано Стакло и Меморија. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2003-2007 КАДИЛАК КТС. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2003-2007 Кадилак Ктс Рачно Преклопување, Со Загреан Стакло И Меморија, Конвексни Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основните својства

Додатоци на производот