CrimeStopper Sv-OEM Замена Стил Огледало со 4.3 Екран И Рачно затемнување Прекинувач
Неодамнешно

CrimeStopper Sv-OEM Замена Стил Огледало со 4.3 Екран И Рачно затемнување Прекинувач

DEN 3.00

Това е достапна

Secur View SV-9157 Oem Замена Стил Огледало со 4.3" Екран И Рачно Затемнување Прекинувач Од Crimestopper Безбедносни Производи е мулти-камера замена стил ретровизор монитор. Овој стил на огледало целосно го заменува огледалото ОЕМ додека ви дава погодност на лцд-екранот 4.3 " и два видео влеза. Откако ќе се инсталира огледалото, изгледа целосно фабрички и екранот е целосно невидлив кога не се користи. Crime Stopper SV-9157 Oem Замена Стил Огледало со 4.3 " Екран И Рачно затемнување Прекинувач : Замена стил огледало. Вграден лцд-екран од 4,3 инчи. 480 х 272 резолуција. 2 видео влезови. Автоматско префрлување за обратна камера. Целосно го заменува фабричкото ретровизор. Вграден рачен прекинувач за затемнување. Екранот е невидлив кога не се користи. Вклучува универзална држач за монтирање. Достапни се дополнителни држачи за монтирање.

Основните својства

Додатоци на производот