Карактер Дете Момче Шорцеви Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 12М-5Т
Неодамнешно

Карактер Дете Момче Шорцеви Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 12М-5Т

DEN 271.68

Това е достапна

Тој со нетрпение очекува да спие облечен во Оваа Војна На Ѕвездите Бебе Јода 2-Парче Пижами Во Собата со симпатична графика за печатење со Грогу и мандалоријан. Овој екстра удобен комплет пижами со шорцеви и маици сигурно ќе го започне својот слободен ден со насмевка благодарение на опуштеното вклопување и меката плетена ткаенина. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот Вклучува 1 врв и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : Пуловер; вратот на екипажот; кратки ракави; графички принт. Шорцеви карактеристики : повлекување со еластичен струк; печатење. ● Lucasfilm Ltd. Сите Права Се Задржани. Војна На ѕвездите Бебе Јода Печати 2-Парче Пижами Во Собата за Мали Момчиња.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 2.00
ценето: