Шик Дома Трејсон 7-Парче Еднобоен Јорган Капак Сет, Кралица, Руменило
Неодамнешно

Шик Дома Трејсон 7-Парче Еднобоен Јорган Капак Сет, Кралица, Руменило

DEN 0.67

Това е достапна

Дајте и на вашата спална соба свеж, чист изглед со современиот прекривка За јорган Трејсон од шик Дом. Случајно шик навлаката за јорган се одликува со еднобојна обвивка со дизајн на печатење со забележана животинска шема и дискретно затворање на патент. Дизајн координирани перница шамс заврши овој моден напред во собата. Вклучен е комплет од четири парчиња лист (1 вграден лист, 1 рамен лист и 2 навлаки за перници). Вклучува 1 јорган, 2 лажни, 1 рамен чаршав, 1 вграден чаршаф, 2 навлаки за перници. Достапни бои се беж, сина, жолта, руменило. Упатства за нега : Сува чиста најпосакувана. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете Ладна вода во нежен циклус, исушете ја сувата ниска топлина или исушете ја на воздух. ГО ШТИТИ ВАШЕТО НАДОЛУ И НАДОЛУ-АЛТЕРНАТИВНО ПОЛНЕЊЕ НА УТЕШИТЕЛОТ-Овој Шик капак За домашен јорган е совршен за заштита на вашиот омилен утешител или јорган. СТИЛ и УДОБНОСТ - Нашиот моден капак за јорган напред поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. ДИЗАЈН НА ЖИВОТИНСКА ШЕМА - школка со Еднобојна боја со печатена шема на забележано животно-вклучени Се Координирани шеми за Дизајн.

Основните својства

Додатоци на производот