Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски И Женски Плус Големина Среден Пораст Модерни Прави Фармерки
Неодамнешно

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски И Женски Плус Големина Среден Пораст Модерни Прави Фармерки

DEN 399.68

Това е достапна

Што е одлично За Потписот Од леви Штраус директно отворање на ногата. Пораст И Инсем : Среден пораст; 31" инсем. Затворање : затворање На Копчето со патент мува. Џебови : стил Со Пет џебови. Карактеристики : Едноставно истегнување тексас обезбедува ласкаво вклопување. Потпис Од Леви Штраус И Ко. Директни Фармерки со среден Пораст За Жени.

Основните својства

Додатоци на производот