Заштитна Течна Основа ЗАШТИТЕН ФАКТОР-Темно Беж Од Шисеидо За Фондацијата Унисе-оз
Неодамнешно

Заштитна Течна Основа ЗАШТИТЕН ФАКТОР-Темно Беж Од Шисеидо За Фондацијата Унисе-оз

DEN 2.33

Това е достапна

Лесна течна основа со висока заштита ОД сонце/ / УВБ и росна, прозрачна завршница. Длабоко навлажнува, штити од УВ зраци и обезбедува придобивки против стареење за кожата со младешки изглед. Лесна течна основа со висока заштита ОД сонце/ / УВБ и росна, прозрачна завршница.

Основните својства

Додатоци на производот