Мемори Пена За Патување Перница - Со Гел Што Се Лади За Поддршка На Вратот На Главата Со Навлака За Перница за Спиење, Патување, Авиони, Возови со
Неодамнешно

Мемори Пена За Патување Перница - Со Гел Што Се Лади За Поддршка На Вратот На Главата Со Навлака За Перница за Спиење, Патување,

DEN 639.84

Това е достапна

Материјал За Покривање : 100% Полиестер. Материјал за перница : Полиуретанска Мемориска Пена. Напредната густа мемориска пена се одликува со уникатен слој гел кој се лади околу пределот на вратот за дополнителна удобност, додека предвременото затворање промовира дополнително заштеда на простор.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-Димензии : 12" (L) x 12. Измијте со ладна вода, нежен циклус, сува сува ниска. Заштитникот за навлаки за перници отпорен на влага е двостран со висококвалитетна мека плетена и дише мрежа, обезбедувајќи смирувачки сон!СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ ИЛИ ДОМА-предвременото затворање на оваа перница во форма на буквата у лесно се прицврстува на носење, чанта, ранец или актовка за лесна преносливост. Раскошниот Дом е посветен на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на сите наши производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на Контрола на Квалитетот. ЗАБЕЛЕШКА : ова е ексклузивен производ На Раскошен Дом И САМО Перници За Патување Со Мемориска Пена Со Гел што се лади со Раскошен Дом, ГАРАНТИРАНО Ќе Бидат Вистински Сон во удобност и ќе се разбудат свежи и сосема нови, дури и по долг лет со Оваа Перница За Патување Со Мемори пена Со Гел што се лади Со Раскошен Дом. Перницата е чиста само со рака.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-Раскошниот Дом е посветен на обезбедување на потрошувачите со апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи. КВАЛИТЕТНА ПЕНА за ЛАДЕЊЕ - оваа природно антимикробна перница за патување со мемориска пена содржи гел од едната страна за да промовира кул мирен одмор додека патувате. Другата страна е слична на стандардните перници од терапевтска мемориска пена, со мазна густа пена. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој од нашите производи. Раскошниот Дом е регистрирана трговска марка заштитена со законот за Трговски Марки на САД и енергично ќе се брани. Терапевтската мемориска пена е совршена за обезбедување дополнителна поддршка и на главата и на вратот додека промовирате мирен сон без разлика дали патувате на лет, патување, во канцеларија или дремнете дома! ВАЖНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.

Основните својства

Додатоци на производот