Вкрстена Четка Со Повеќе Површини, 1868
Неодамнешно

Вкрстена Четка Со Повеќе Површини, 1868

DEN 399.84

Това е достапна

Искористете го максимумот од Вашиот Bissell® Crosswave®, Cross Wave Pet Pro или Cross Wave Безжичен Со Нашата Четка со Повеќе Површини. Безбеден е и ефикасен на теписите во областа, така што можете да преминете од миење на подот во кујната до освежување на тепихот во блиската област по несреќа на кученце без да морате да менувате машини. Направено е со влакна за чистење за да се олабават цврстите нереди од подот и да се изметат во машината. Препорачуваме да ја користите ролната со четка со Нашата Формула Со Повеќе Површини за најдобри резултати при чистење неред околу вашиот дом. Кога ќе завршите со чистење, можете да го забрзате времето на сушење за Ролната Со Четка Со Повеќе Површини со Плакнењето и Садот за Складирање. Осигурајте се да ја замените ролната со четка на секои 6 месеци за да знаете дека најдобро се чистите. Бисел гордо ја поддржува bissell Pet foundation® и нејзината мисија да помогне да се спасат бездомни миленичиња. Кога ќе купите бисел производ, помагате и да заштедите миленичиња. Горди сме што дизајнираме производи кои помагаат да исчезнат нередот, мирисите и бездомништвото на домашните миленици. Бисел Крстот Мулти-Површина Четка Ролна, 1868 : . Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња. Bissell® гордо ја поддржува Bissell Pet foundation® и нејзината мисија да помогне да се спасат бездомни миленичиња. Четка со микрофибер со двојно дејство ролна го брише подот додека влакната го чистат подот и собираат суви остатоци. Чисти неред на теписи и запечатени тврди подови како плочки, тврдо дрво, ламинат, линолеум и многу повеќе. Четка ролна работи во bissell® Crosswave®, Cross Wave Безжичен И Cross Wave PET PRO. Лесно за чистење и лесно заменлива ролна со четка треба да се менува на секои 6 месеци за најдобри резултати од чистењето. Микрофибер четка со двојно дејство ролни џогери додека влакната го чистат подот и собираат суви остатоци.

Основните својства

Додатоци на производот