Мотеги Фрлија Алуминиум Раб Г-ДИН 18Х8. М-БРОНЗА, МР14888557635
Неодамнешно

Мотеги Фрлија Алуминиум Раб Г-ДИН 18Х8. М-БРОНЗА, МР14888557635

DEN 1.00

Това е достапна

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси. Поттикнати од иновациите во мотоспортот и инспирирани од културата на подесување, создавајќи дизајни на тркала кои го спојуваат најдоброто од двата света за JDM и евро автомобили од повеќето модерни генерации. Секој од нашите стилови е премногу дизајниран за да обезбеди водечка сила во индустријата, најмали можни тежини и беспрекорна врска со вашиот уникатен стил. Бидете оригинални. Мотеги Фрли Алуминиумски Раб МР148 18Х8, 5 5Х112 М-БРОНЗА 35ММ, МР14888557635. МР14888557635. 5х112 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Основните својства

Додатоци на производот