Куристан Захара Фарахан Амајлија Област Килим, 9 '2 12 ' 5
Неодамнешно

Куристан Захара Фарахан Амајлија Област Килим, 9 '2 12 ' 5

DEN 1.67

Това е достапна

Заљубете се во гроздобер извонредноста на Колекцијата Захара, линија на класично стилизирани теписи од областа дизајнирани за денес еклектичен начин на живот. Лице-в-лице вилтон ткаени од 100 проценти Топлински полипропилен, овие сложени ремек-дела може да се сметаат за практични уметнички дела, доволно издржливи за да се уживаат во речиси секоја област од домот. Традиционалната палета на бои пронајдена во теписите во областа Захара, вклучувајќи овесна каша, црвена, црна и светло сина, се избрани да го издржат тестот на времето и да ги красат вашите подови во годините што доаѓаат. Со дарежлива низа уникатни карактеристики кои се совршени за секоја просторија во вашиот дом, секој дизајн Во Колекцијата Захара има густ, текстуриран изглед кој пренесува софистициран шарм и префинет стил. Внимателно балансирање на низа ажурирани традиционални бои во боја со мотивите и моделите инспирирани од гроздобер од минатото, мекиот, луксузен куп На Захара ќе биде фокусна точка на секоја просторија во минута удира на подот. Куристан Захара Фарахан Амајлија Област Килим Во Овесна Каша/ Црна : Лице-В-Лице Вилтон Ткаени. Гроздобер инспирирани Мотиви и Модели. Приближна Висина На Купот : 0,315". 1-година ограничена гаранција. Достапно во повеќе големини.

Основните својства

Додатоци на производот