Хаск Јаглен Со Регенератор За Прочистување На Цитрусно Масло, 12. ФЛ ОЗ
Неодамнешно

Хаск Јаглен Со Регенератор За Прочистување На Цитрусно Масло, 12. ФЛ ОЗ

DEN 2.33

Това е достапна

ХАСК Јаглен со Регенератор За Прочистување На Цитрусно Масло Чисти И Разјаснува. Без : сулфати, парабени, фталати, глутен, сушење алкохол и вештачки бои. Регенераторот За Прочистување На Јаглен ХАСК е совршен партнер на Шампонот Со Јаглен. Јаглен, добиен од лушпи од кокос, во комбинација со цитрусно масло, состојби и брави во влага, истовремено помагајќи да се апсорбираат нечистотиите, оставајќи ја косата свиленкаста, без разлетување и подготвена за стилизирање. Доволно нежен за секојдневна употреба и безбеден за коса третирана во боја. ХАСК Јаглен со Регенератор За Прочистување На Цитрусно Масло Чисти И Разјаснува. Без : сулфати, парабени, фталати, глутен, сушење алкохол и вештачки бои. Услови и брави во влага додека помагаат да се апсорбираат нечистотиите, оставајќи ја косата свиленкаста, без разлетување и подготвена за стилизирање.

Основните својства

Додатоци на производот