Осем Медитеранот Крутон Кромид И Лук 5. оз
Неодамнешно

Осем Медитеранот Крутон Кромид И Лук 5. оз

DEN 447.84

Това е достапна

0 Грама Крутони Транс Фаткошеросем се крцкави, наздравени и вкусни!Бидејќи не се создадени сите крутони еднакви, која е тајната на карактеристичниот вкус и крцкање на КРУТОНИТЕ НА ОСЕМ? Што ги прави одлични во секоја салата или само за грицкање?ОСЕМ Крутоните се направени од специјално формулирано тесто што им овозможува на овие Крутони да ја задржат својата крцкавост и кора од лимон. Кога ги користите овие Крутони на салата, или едноставно грицкање, подготвени сте за извонредно искуство. Ослободени Од Транс масти Одрекување Овие изјави НЕ се оценети од фда. Овие производи не се наменети за дијагностицирање, лекување, лекување или спречување на каква било болест. Осем Медитеранот Крутон Кромид И Лук 5.25 мл.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 415.84
ценето: