Војна на ѕвездите: Сага-Ќе Р Кул Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34
Неодамнешно

Војна на ѕвездите: Сага-Ќе Р Кул Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 1.00

Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Ќе Р2 Кул Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Ќе Р2 Кул Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основните својства

Додатоци на производот