Инвикта Специјалитет Сино Бирање Нерѓосувачки Челик Машки Часовник 29420
Неодамнешно

Инвикта Специјалитет Сино Бирање Нерѓосувачки Челик Машки Часовник 29420

DEN 1102.40

Това е достапна

Сино бирање подобрено со прозрачни раце со сребрен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Кварц движење. 50 метри / 165 стапки водоотпорност. Фиксна Флејта рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Преклопете Преку затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 43 мм х 11 мм. Бенд 22 мм х 8,5 инчи. Инвикта 29420 Специјалитет Часовник. Часовници. TMI Калибар VH61. Специјалитет. Унисекс, Возрасни.

Основните својства

Додатоци на производот