Комплет За Подигање Леново-Картичка За Подигање-За Thinkagile H Сертифициран Јазол, V Апарат, ThinkSystem SR530, SR570, SR63
Неодамнешно

Комплет За Подигање Леново-Картичка За Подигање-За Thinkagile H Сертифициран Јазол, V Апарат, ThinkSystem SR530, SR570, SR63

DEN 1087.68

Това е достапна

Јас/О Проширувањеброј На Вкупно Проширување Слотови : 2експанзија Слот Тип : PCI Експрес 3.0 x8 (Низок профил)Експанзија Слот Тип : PCI Експрес 3.0 x16 (Низок профил)Разнокомпатибилност : Lenovo Think System Сервери : SR530 SR570 SR630 7 XH7 A02682. Црно.

Основните својства

Додатоци на производот