Дизни мапетите-Еден Лист Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375
Неодамнешно

Дизни мапетите-Еден Лист Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 3.33

Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Дизни Мапетите-Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Мапетите-Еден Лист Ѕид Постер Со Притисни Иглички Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Основните својства

Додатоци на производот