Стоп За напојување Предна И Задна Подлога За Замена На Залихите И Комплет За Ротор КОЕ4423
Неодамнешно

Стоп За напојување Предна И Задна Подлога За Замена На Залихите И Комплет За Ротор КОЕ4423

DEN 7010.56

Това е достапна

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // комплетите за замена на Сопирачките за Напојување вклучуваат комплетен сет На Автоспецијални Ротори НА Сопирачките ЗА Замена НА ОЕ и Керамички Влошки за Еволуција со високи перформанси. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Тие се ненасочни роторот површина со 100% мелница рамнотежа. Овој комплет за сопирачки за замена на акции е достапен за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање, тогаш ви треба Комплет За Сопирање За Автоматско Запирање НА СТРУЈА! Моќ Стоп Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет •Z17 Еволуција јаглеродни влакна керамички ниска прашина сопирачки влошки •Ротори користат G3000 одлеаноци и се 100% мелница избалансиран за перформансите и безбедноста на акциите •Ги Вклучува сите хардвер потребни за комплетна инсталација •Одговара : Chevrolet Silverado 2500 HD 2004; GMC Сиера 2500 HD 2004.

Основните својства

Додатоци на производот