Машки Трансформатори Оптимус Премиер Се Приклучат На Автоботи Графички Мета Атлетски Хедер Големи
Неодамнешно

Машки Трансформатори Оптимус Премиер Се Приклучат На Автоботи Графички Мета Атлетски Хедер Големи

DEN 2.33

Това е достапна

Автоботи, трансформираат и се тркалаат со официјално лиценцирани Стилови На Трансформатори! Ако ви треба мода што е " повеќе од око", тогаш не гледајте подалеку од Овие трансформатори маици кои го покажуваат Оптимус Премиер, Мегатрон, Бумбари и многу повеќе! Вашиот омилен цртан филм-претворен-блокбастер филм никогаш не изгледал толку добро! Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна машка графичка Маица од Трансформатори. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска Нова Машка Маичка Која е совршена за секоја пригода! Одликувајќи се со вашите омилени ликови Како Оптимус Премиер. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Основните својства

Додатоци на производот