Ноќни Ѕвезди Ll03-Srg-r Премиум Серија Пејзаж Осветлување Ласер Со Бел Снег Ефект
Неодамнешно

Ноќни Ѕвезди Ll03-Srg-r Премиум Серија Пејзаж Осветлување Ласер Со Бел Снег Ефект

DEN 2.67

Това е достапна

Ноќни Ѕвезди Ll03-Srg-r Премиум Серија Пејзаж Осветлување Ласер Со Бел Снег Ефект Виатек Ноќни Ѕвезди Ласерски Светлосен Проектор-Декоративни внатрешни или надворешни светлосни проекти точки на светло обоени светла на ѕидови, подови, пејзажи, базени, летниковци и многу повеќе. Проекти црвена, зелена или комбинација од 2 бои, како и опционално поставување на блиц/пулс и калеидоскопски точки на светлина. Се одликува со тајмер со 4, 6 или 8 часовен дневен циклус. Лесно достапно копче за вклучување. Елемент за греење и систем за ладење. Вклучен далечински управувач ја контролира ласерската светлина од каде било во и околу областа. - Тип на сијалица : ЛЕР, Моќност : 5 W, Напон : 120 V, Материјал : Метал, Боја : Црна, Должина На Кабелот : 20 Стапки., УЛ Наведени : Да, АДС Наведени : Не, Пкг Количина : 1, Тип На Пакет : Кутија.

Основните својства

Додатоци на производот