Виси Ѕвонче Минијатурен Синџир На Клучеви
Неодамнешно

Виси Ѕвонче Минијатурен Синџир На Клучеви

DEN 2.67

Това е достапна

Одличен Роденденски Подарок За Разни Возрасни Лица. Дојдете Со Супер Силен Јаже За Да Го Удрите. Продаваме Тони Дизајни И Завршетоци На Ѕвона На Нашата Онлајн Продавница. Совршени За Домашна И Канцелариска Декорација, Нашите Ѕвона За Продажба Ќе Ја Нагласат Вашата Љубов Кон Морското Живеење. Елегантни И Целосно Функционални, Ѕвоната Додаваат Софистицираност И Стил На Вашиот Морски Декор Или Можеби Да Ѕвонат За Време На Прославата. Сите Наши Ѕвона Се Гласни И Јасни, Што Значи Еден Прстен И Сите Сигурно Ќе Слушаат. Без Оглед На Приликата, Секогаш Може Да Се Користи Наутичко Ѕвоно За Ѕвонење. Тоа е Прекрасен Акцент На Вашата Куќа Со Брод, Езерска Куќа, Спална Соба Или Бања И што не. Ова Се Огромни Песочни Калапи И Леење Произведени Ѕвона Со Целосен Автентичен Дизајн Од Морската Гроздобер. Овие Ѕвона Доаѓаат Со Тежок Ѕиден Држач Или Можете Да Го Наречете Држач За Лесно Монтирање На Ѕид И Столб. Продолжете Да Ја Истражувате Нагина Интернешнл За Повеќе Украсни И Наутички Предмети. Имаме Комплетен Спектар На Наутички Декор Предмети. Ви Благодариме За Шопинг И Тековната Посета На Нашиот Производ Страница. Ви Благодариме Што Сте Нашиот Ценет Клиент. Се Надеваме Дека Нашиот Производ Ќе Ги Исполни Вашите Очекувања. Кажете Ни Ако Имате Било Какви Прашања. Големина : Минијатурни. SKU Код-B0190 VRW4 G Рачна Големина Виси Ѕвонче Минијатурен Синџир На Клучеви. Ракотворби Од Чист Месинг Погоден За Клучеви За Дома, Автомобил И Велосипед Убаво Изработен Одличен Декор И Подарок Производ. Подароци Идеи И Совршени Незаборавни Подароци За Морнарица За Родендени, Годишнина Од Маринци, Пензиониран Офицер На Морнарицата, Морнари, Морнари Итн Задолжително За Наутичко Сурфање, Истражување И Геодетски Љубовници. Ние Брод Во Светот Од Индија Идеална Опција За Подарок За Вашиот Претстоен Роденден, Божиќ Или Кој Било Друг Фестивал / Пригода.

Основните својства

Додатоци на производот