Accortec Orporated XFP-10G-35DWD40-ACC XFP TAA XCVR Трансивер ЗА ALCATEL Компатибилен
Неодамнешно

Accortec Orporated XFP-10G-35DWD40-ACC XFP TAA XCVR Трансивер ЗА ALCATEL Компатибилен

DEN 1503.84

Това е достапна

Компатибилен кател Компатибиленспецификации Апликација/Употреба : Оптичка Мрежа, Мрежно Поврзување На Податоци Интерфејси/Порти Детали : 1 x LC 10gbase-Dwdm Мрежа Тип Поддржан : Поддржан Е Режим На Оптички Влакна : Едномодна технологија На интернет : 10 Gigabit Етернет Мрежа Технологија : 10 GBase-Dwdmaximum Растојание Поддржано : 131233,60 Стапки.Максимална Стапка На Пренос На Податоци : 10 Gbit/s Form Фактор : Топла-swappable висина : 1.2 "Ширина : 2.8" Длабочина : 4.8 " Тежина : 0.2 lbs-SKU : Syba382091 Accortec Orporated XFP-10 G-35 DWD40-ACC XFP TAA XCVR Трансивер За ALCATEL Компатибилен.

Основните својства

Додатоци на производот