Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Психијатар Дипломирање Унисе Дуксер С-2ХЛ
Неодамнешно

Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Психијатар Дипломирање Унисе Дуксер С-2ХЛ

DEN 3.00

Това е достапна

Идеален подарок за сите прекрасни, вредни, жешки Психијатри, дипломирани Студенти На Медицинско Училиште За Психијатрија и студенти На Медицинско Училиште За Психијатрија таму. Совршен за Промоции, Денот На Вљубените, Родендени, Дипломирање, Специјални Прилики, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Домаќинствата и Семејните Собири. Идеален за секоја ситуација, унисекс тешка мешавина дуксер на екипажот е чиста удобност. Овие алишта се направени од полиестер и памук. Оваа комбинација им помага на дизајните да изгледаат свежо и убаво. Јаката е ребрести плетена, така што ја задржува својата форма дури и по миењето. На овие џемпери нема чешање на страничните шевови. : 50% памук, 50% полиестер. : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271,25 г/м2)). : Лабаво вклопување. : Зашиена етикета. : Работи точно на големината Никогаш не сонував Јас Би Бил Секси Психијатар Дипломирање Унисекс Дуксер С-2ХЛ.

Основните својства

Додатоци на производот