Добро Ткаен Тепих Од Пограничната Област Астрид, 3,92' 5,25', Драматична Високо-Ниска Шема, Лесно Соодветна Палета На Бои, Дрвена Подна Безбедна Подлога
Неодамнешно

Добро Ткаен Тепих Од Пограничната Област Астрид, 3,92' 5,25', Драматична Високо-Ниска Шема, Лесно Соодветна Палета На Бои, Дрвена

DEN 1200.00

Това е достапна

Светли, разиграни бои и динамични геометриски обрасци и даваат на Колекцијата Астрид стил кој одеднаш е остро модерен и интимно пријатен. Акцентите на моделот се закосени за уникатна 3д текстура која е мека под раката и кадифен под нозете. Добро Ткаената мисија е повторно да замисли како килимите од областа можат да изгледаат и да се чувствуваат по цени достапни за широк спектар на потрошувачи. Тргнуваме да ги поместиме границите и да изградиме нов вид компанија за тепих во областа. Нашата цел е да создадеме привлечни, уникатни и иновативни подни облоги кои не инспирираат сите да го опремиме нашиот простор со љубов додека ја одржуваме достапноста. Кадифен куп со врежани акценти на моделот. Предиво отпорно на дамки. Издржлив и лесен за чистење. Предиво без барака. 100% ткаени полипропилен. Употребата на тепих рампа се препорачува за продолжување на животот на вашиот килим и спречување на менување и лизгање.

Основните својства

Додатоци на производот