Викерман 4 Мока Мат Топката Украс, По Торба
Неодамнешно

Викерман 4 Мока Мат Топката Украс, По Торба

DEN 3.00

Това е достапна

Викерман 4" Мока Мат Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПОРНА НА УВ за продолжена заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 6 орнаменти по пакување. Димензии : 4 дијамант. х 4Х во. Направено од пластика. Топката форма.

Основните својства

Додатоци на производот